Zostań radnym Młodzieżowej Rady Dzielnicy Wilanów

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na dzielnicę Wilanów i decydować o sprawach młodzieży, zgłoś swoją kandydaturę i weź udział w wyborach do Młodzieżowej Rady Dzielnicy Wilanów.

Kto może kandydować?

Do Młodzieżowej Rady Dzielnicy Wilanów mogą kandydować:

  • uczniowie szkół publicznych na terenie Dzielnicy Wilanów, którzy ukończyli 13 lat i nie przekroczyli 21. roku życia. Szczegółowe informacje uzyskasz w samorządzie uczniowskim. Wybory w szkołach odbędą się w dniu 1 grudnia 2023 r.
  • uczniowie, którzy są mieszkańcami dzielnicy Wilanów, którzy uczą się w szkołach w innej dzielnicy: dla tych kandydatów przeznaczonych jest 6 miejsc w nowej kadencji.

Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą w dniach 22-30 listopada 2023 r. W załączeniu należy zamieścić formularz zgłoszeniowy, który po wypełnieniu należy przesłać na adres mailowy: wilanow.wks@um.warszawa.pl. Oprócz wypełnienia formularza zgłoszeniowego, opisz krótko w treści maila, dotychczasowe zaangażowanie społeczne oraz wizję swojej pracy i pomysły na działalność Młodzieżowej Rady Dzielnicy Wilanów.

Chcesz dowiedzieć się więcej jak funkcjonuje Młodzieżowa Rada Dzielnicy Wilanów? Przyjdź na spotkanie 16 listopada w godz. 15.00-16.00 do Biblioteki, ul. Kolegiacka 3.

źródło: wilanow.um.warszawa.pl, fot. Wilanów News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *