Wykryto nieprawidłowości w nawierzchni POW

W trakcie odbiorów wykryto nieprawidłowości w nawierzchni betonowej jezdni pomiędzy zjazdem z trasy S2 na ul. Branickiego i wjazdem do tunelu.

Kolejne problemy na budowie POW. Przejazd tunelem pod Ursynowem pozostaje wciąż marzeniem wielu kierowców. Dopiero co wybudowany, jeszcze nieoddany do użytku 400-metrowy odcinek trasy S2 tuż przed wjazdem do tunelu na Ursynowie nie przeszedł odbiorów technicznych. Drogowcy nakazali budowlańcom… rozbiórkę.

– W trakcie odbiorów wykryliśmy nieprawidłowości w nawierzchni betonowej ułożonej poza tunelem. To 400-metrowy odcinek lewego i środkowego pasa ruchu jednej jezdni trasy głównej po wschodniej stronie węzła Ursynów – wyjaśniła rzeczniczka Małgorzata Tarnowska. Są one zlokalizowane na jednej jezdni pomiędzy zjazdem z trasy S2 na ulicę Branickiego i wjazdem do tunelu. Wykonawca będzie musiał go naprawić na swój koszt.

Prace remontowe nieoddanego jeszcze odcinka już trwają i mają się zakończyć przed początkiem października. Na początku sierpnia podobny problem z asfaltem pojawił się na Moście Południowym. Pierwotnie obwodnica miała być gotowa w sierpniu 2020r. Brakujący odcinek ma zostać oddany na jesieni 2021 ale pamiętajmy, że jesień kończy się 21 grudnia.

Fot. GDDKiA/Krzysztof Nalewajko

Udostępnij

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *