Weź udział w konkursie na młodego Ambasadora Przyszłości!

Nhood Polska, który pracuje nad wielofunkcyjną inwestycją Wilanów Park, organizuje konkurs dla dzieci na Ambasadorów Przyszłości, którzy w symbolicznej kapsule czasu 16 września w Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie uroczyście złożą wraz z przedstawicielami biznesu Deklaracje Klimatyczne.

Uroczyste złożenie Deklaracji Klimatycznych odbędzie się w ramach wydarzenia pt. „KULTURA, NATURA, PRZYSZŁOŚĆ”, organizowanego przez Centrum UNEP/GRID Warszawa. Zainicjuje ono dyskusję o perspektywach dla zmieniającego się świata i zachęci środowisko biznesowe do podjęcia działań na rzecz kolejnych pokoleń.

Nhood Polska, inwestor Wilanów Parku jest strategicznym partnerem wydarzenia, w trakcie którego przedstawiciele dużych firm w symbolicznej kapsule czasu uroczyście złożą Deklaracje Klimatyczne. Właśnie w tym wyjątkowym momencie szóstka młodych Ambasadorów Przyszłości będzie towarzyszyć przedstawicielowi firmy Nhood.

Tytuł młodego Ambasadora Przyszłości czeka na dzieci, którym leży na sercu ochrona środowiska i losy Planety. Wystarczy wziąć udział w konkursie na profilu Wilanów Park na Facebooku – opisać w komentarzu wymarzone miasto przyszłości i dołączyć pracę plastyczną lub przekaz wizualny. Konkurs trwa do 13 września do godz. 12. Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje można znaleźć na profilu Wilanów Park na Facebooku https://www.facebook.com/WilanowPark

Deklaracja Klimatyczna Nhood Polska brzmi: „Deklarujemy powstanie dwuhektarowego parku w ramach naszego projektu Wilanów Park. Dzięki roślinności w parku absorbcja dwutlenku węgla wyniesie 500 kg, a produkcja tlenu 370 kg rocznie”.

Młodzi Ambasadorzy otrzymają dyplomy oraz symboliczne klucze do kapsuły. Już jako dorośli będą mogli otworzyć ją w 2030 roku, by sprawdzić, czy deklaracje zostały spełnione.

DODATKOWE INFORMACJE:

O Nhood Polska:

Nhood Polska zarządza 24 centrami i galeriami handlowymi oraz odpowiada za ich komercjalizację. Firma tworzy również projekty mixed-use wpisujące się w tkankę miejską i odpowiadające na potrzeby lokalnej społeczności. Obecnie zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto spółka jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 40 tys. mkw. w 27 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Nhood Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe czy biura. Więcej informacji na www.nhood.com oraz www.linkedin.com/company/nhoodpolska.

Udostępnij

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *