Podejrzany o oszustwa “na policjanta”

Policjanci z wilanowskiego wydziału kryminalnego prowadzą dochodzenia w sprawie oszustwa „na policjanta” zaistniałego 17 stycznia 2019 roku.

W trakcie postępowania zebrano informację, które pozwoliły na sporządzenie portretu pamięciowego potencjalnego podejrzanego, który odebrał pieniądze w kwocie 61.000 zł. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyznę opublikowanego na zdjęciu, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Okrężnej 57 w Warszawie.

Z ustaleń policjantów wynika, że mógł to być mężczyzna w wieku około 30 lat, mający 180 cm wzrostu, blondyn, szczupłej budowy ciała o jasnej karnacji. W chwili przestępstwa ubrany był w ciemna kurtkę i szare spodnie. Na głowie miał wełnianą czapkę.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Wilanowie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer tel. 22 603 25 03 (czynny całą dobę) lub w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl

źródło: KRP II/policja.pl