Piknik rodzinny przy Urzędzie Dzielnicy Wilanów (4.09)

Wilanowska Biblioteka Publiczna zaprasza 4 września w godzinach 11:00-16:00 na piknik rodzinny, który odbędzie się przy Urzędzie Dzielnicy Wilanów – ul. Franciszka Klimczaka 2.

W programie:

● O godz. 12:00 Narodowe Czytanie 2021 „Moralności Pani Dulskiej”, w której świat wprowadzą nas Mariusz i Maria Krzemińscy.
● Konkurs na najlepszy kapelusz i muchę z epoki Gabrieli Zapolskiej.
● Przedstawienie Teatru Złoty Dukat „O dobrym wychowaniu”, które odbędzie się o godz. 15:00. Marionetkowy spektakl jest interaktywnym wydarzeniem, w którego akcję zostanie włączona publiczność.Zaczytany zakątek, a w nim:● Zagadki i rebusy – Pobaw się z nami w detektywa i rozwiąż zadania, które przygotowaliśmy. Przydatne będą dobry humor, trochę wiedzy, sprytu i kapelusz albo ciemne okulary.
● Plenerowa biblioteka – Przyjdź i posłuchaj wspaniałych opowieści, które przynieśliśmy wprost z Biblioteki. Odpocznij chwilę i nabierz sił na dalsze zajęcia, wsłuchując się w czytane przez nas historie. Usiądź na wygodnym leżaku i zrelaksuj się przy lekturze z bookcrossingowej półki, a jeśli rozpoczęta lektura przypadnie Ci do gustu, zabierz ją ze sobą do domu.
● Ekosztuka – Pomyśl kreatywnie i zrób coś z rzeczy codziennego użytku. Wspólnie z nami przygotuj ekologiczną biżuterię oraz stwórz obrazy metodą malowania natryskowego, które możesz powtórzyć potem w domu. Zagraj również z nami w eko gry.
● Animacje – Włącz się w prowadzone przez nas warsztaty plastyczne i wyczaruj wspaniały kapelusz lub inne dzieła. Zagraj z nami we wciągające gry planszowe. Możesz również samodzielnie zrobić latawiec i zobaczyć, jak z balonów powstają zwierzątka.

strona wydarzenia na FB

Udostępnij

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *