Wilanów News- wiadomości lokalne

Ważne, użyteczne i ciekawe informacje z dzielnicy Wilanów

O nas

Wilanów News to lokalny serwis informacyjny, w którym znajdziesz ważne, użyteczne i ciekawe informacje z zakresu m.in. samorządu, inwestycji, komunikacji, sportu czy kultury. Odkryjesz interesujące miejsca, ciekawostki a także jakże interesującą historię Wilanowa. Poznasz propozycje firm z Twojej okolicy.

W swoich działaniach promujemy wilanowskie inicjatywy z zakresu kultury, edukacji, zdrowia, historii jak i wszelkie inicjatywy społeczne.

Stawiamy na minimalizm a także funkcjonalność- odbiór treści portalu musi być wygodny dla każdego. Ważną kwestią na którą zwracamy uwagę, jest dostosowanie wyświetlania portalu dla urządzeń mobilnych tj. smartfonów i tabletów.

Nasz portal adresujemy do osób, dla których liczy się czas i szybkość publikowania informacji. Kierujemy je do ludzi zainteresowanych tym, co dzieje się wokół nich.

Wilanów News jest obecny w social mediach, na:

Facebook-u
Instagramie
YouTube

Wilanów News jest bliźniaczym portalem do portalu Wawer News, założonego w 2015r.

Już wkrótce Most Południowy zepnie dwa brzegi Wisły, łącząc Wilanów z Wawrem a także ułatwiając i przyspieszając dojazd do innych, sąsiednich obszarów. Dzięki naszym portalom, mieszkańcy będą mogli wybrać interesujące ich wydarzenia w okolicy a także skorzystać z oferty lokalnych firm.

Właścicielem portali jest firma “Black Star Media”, zajmująca się wydawaniem mediów internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Polub nas na Facebook-u- bądź na bieżąco