Kiedy otworzą wilanowski pałac? | Portal Wilanów News- wiadomości z dzielnicy Wilanów

Kiedy otworzą wilanowski pałac?

Zgodnie z poluzowaniem obowiązujących obostrzeń, Muzeum Pałacu Jana III będzie otwarte od 7 maja.

Pałac wilanowski będzie otwarty dla zwiedzających we wszystkie czwartki, soboty i niedziele. Dodatkowo pałac będzie otwarty 7 maja 2021 r. Godziny otwarcia: 10-16 (ostatnie wejście o godz. 15).

Muzeum zaprasza na wystawę „Rośliny i zwierzęta. Atlasy historii naturalnej w epoce Linneusza” (7 maja  – 14 sierpnia 2021 r.) – tu można sprawdzić dni i godziny otwarcia. Więcej informacji na specjalnej stronie poświęconej wystawie. W pałacu przygotowano specjalny pokaz plafonów z Biblioteki Króla .

W pałacu obowiązkowe będą: zasłanianie ust i nosa, utrzymywanie 2-metrowego dystansu od innych oraz dezynfekcja rąk przed wejściem na ekspozycję.

Liczba biletów na daną godzinę będzie ograniczona – ze względu na bezpieczeństwo zwiedzających i zabytków, jak również wymogi sanitarne. Gwarancją wejścia do pałacu o konkretnej godzinie będzie zakup biletu on-line. Przy zakupie biletów na miejscu może się okazać, że na daną godzinę ich limit został już wyczerpany. Sprzedaż biletów do pałacu i na wystawę zostanie uruchomiona 4 maja.

Park wilanowski jest otwarty codziennie. W maju park będzie otwarty w godz. 9.00–21.00 (ostatnie wejście: godz. 20.30). Wstęp na dziedziniec pałacu jest płatny w ramach biletu do parku.

pałac w wilanowie
fot. Wilanów News
Udostępnij

Inne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *