BIKE EXPO – Rowerowy Wilanów

Będzie to impreza plenerowa, bezpłatna dla odwiedzających, na której firmy z branży rowerowej będą prezentować swoje produkty, udostępniać je do testów oraz sprzedawać.

Wydarzenie odbędzie się w centralnym punkcie warszawskiego Wilanowa, na tzw. „Plaży Wilanów”, tuż przy ścieżce rowerowej w kierunku Powsina oraz słynnych, kolarskich Gassów. Jest to najbardziej uczęszczany szlak rowerowy w Warszawie, przez rowerzystów wszystkich kategorii.

Wydarzeniu towarzyszyć będą atrakcje dla rowerzystów oraz zawody dla najmłodszych. Tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo rowerzystów, używanie kasków, oświetlenia, promocji znajomości przepisów ruchu drogowego.

W trakcie wydarzenia dzieci z roczników od 2009 do 2015 będą mogły wystartować w zawodach MTB XC. Wytyczona na “Plaży Wilanów” trawiasta trasa będzie liczyć ok. 400m i znajdą się na niej nieduże i łatwe do pokonania przeszkody. Zgłoszenia będą przyjmowane na miejscu, od Rodzica lub prawnego opiekuna, w sobotę 10 do 16, w niedzielę 10 – 13. Wyniki, dekoracja, rozdanie nagród w niedzielę o 15.30.

15-16 maja 2021r. – Plaża Wilanów
Sobota: 10:00-18:00
Niedziela: 10:00-17:00

Wydarzenie na Facebooku

Udostępnij

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *