Bieg Czas na Wzrok (12.10)

2. Bieg Czas Na Wzrok to wyjątkowe wydarzenie o charakterze rodzinnym i sportowym, ale przede wszystkim – charytatywnym.

Tym razem, dzięki wsparciu Partnerów i Sponsorów, uczestnicy wesprą SOS Wioski Dziecięce i dzieci z rodzin zastępczych i ufundują dzieciom badania wzroku i okulary korekcyjne.

Każdy może pobiec, niezależnie od wieku, płci czy kondycji fizycznej. Im więcej natomiast uczestników weźmie udział w Biegu, tym więcej dzieci otrzyma pomoc. Każdy uczestnik to jedna para okularów, którą organizator przekaże potrzebującym dzieciom. Twój udział jest ważny! Pokonaj wspólnie z nami w szczytnym celu 5 kilometrów – biegiem, truchtem, a nawet pieszo!

Miasteczko biegowe zlokalizowane będzie na Plaży Wilanów, u zbiegu ulic Przyczółkowej i Wilanowskiej. Zawody zostaną rozegrane na dystansie ok. 5 km. Zawodnicy będą mieli do pokonania trasę o utwardzonej, betonowej nawierzchni. Start oraz meta znajdować się będą na terenie miasteczka biegowego. Trasa będzie Biegła ul. Przyczółkową w kierunku Powsina i z powrotem.

więcej informacji na stronie wydarzenia: https://bieg.czasnawzrok.pl/