Apartamenty Królewskie z pozwoleniem na budowę | Portal Wilanów News- wiadomości z dzielnicy Wilanów

Apartamenty Królewskie z pozwoleniem na budowę

Grupa ROBYG otrzymała pozwolenie na budowę kolejnego etapu w ramach inwestycji na warszawskim Wilanowie – Apartamenty Królewskie.

W tej fazie powstanie 69 lokali wraz z garażem podziemnym i terenami zielonymi. Mieszkania będą wyposażone w obszerne loggie, balkony i tarasy – metraże nawet 40m2, a na parterach ogródki do 60m2. Budowa rozpocznie się w jeszcze w drugim kwartale 2021 roku, a zakończenie prac przypadnie na 4. kwartał 2022. Apartamenty Królewskie położone przy ul. Oś Królewska wyposażone będą – tak jak wszystkie inwestycje Grupy ROBYG – w system Smart House firmy Keemple w standardzie, bez dodatkowych kosztów.

– Już wkrótce rozpoczniemy, długo wyczekiwany, drugi etap inwestycji w wyjątkowej lokalizacji Wilanowa. Jej elegancki charakter podkreśli stonowana kolorystyka elewacji oraz naturalne materiały wykończeniowe, takie jak szkło, kamień, czy drewno. Każde mieszkanie będzie wyposażone w system Smart House firmy Keemple w standardzie. Zaletą osiedla będą rozległe tereny zielone. Oprócz zielonego dziedzińca z placem zabaw, na terenie inwestycji znajdzie się park z elementami małej architektury i starannie zaprojektowaną roślinnością. Miasteczko Wilanów to obecnie jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. Liczne restauracje, kawiarnie i punkty usługowe, otoczone zielonymi placami miejskimi, zachęcają do rodzinnych spacerów i spotkań towarzyskich. Wysoko rozwinięta infrastruktura miejska o rozbudowanej ofercie edukacyjnej, usługowej i rekreacyjnej przyciąga wciąż nowych mieszkańców. Ogromną zaletą jest też bliskie sąsiedztwo wiekowych zabytków i pięknych ogrodów. Wszystko to czyni z Wilanowa modną i najbardziej pożądaną dzielnicę Warszawy. – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w ROBYG SA.

Osiedle Apartamenty Królewskie zlokalizowane jest w prestiżowym miejscu Wilanowa – na zakończeniu Osi Królewskiej prowadzącej z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Do dyspozycji mieszkańców będą: eleganckie lobby, wózkownia oraz pomieszczenia fitness, znajdujące się na parterze. W otoczeniu budynku zaplanowane są liczne tereny wypoczynkowe: wewnętrzny, zielony dziedziniec z placem zabaw, plac miejski, a na terenie inwestycji znajdzie się także park z dużą ilością drzew oraz elementami małej architektury. Inwestycja wpisuje się w charakter dzielnicy dzięki wysokiej jakości, naturalnym materiałom wykończeniowym w stonowanej kolorystyce i niskiej zabudowie.

– Dziś ESG jest coraz bardziej istotnym elementem działania firm na świecie. W ROBYG bardzo dużo uwagi poświęcamy ekologii, społecznemu zaangażowaniu oraz ładowi korporacyjnemu. Wszyscy dziś musimy myśleć o przyszłości na kolejnych pokoleń. Okazywać troskę, odpowiedzialność i wsparcie. Nie patrzymy na naszą misję tylko jak na zrównoważone budownictwo – ale znacznie szerzej. Znakomita większość inwestycji ROBYG to inwestycje wieloetapowe – wielofunkcyjne przestrzenie, które spełniają wszystkie potrzeby mieszkańców. Sklepy, centra fitness, przedszkola, żłobki, galerie handlowe, restauracje – wszystko, co zapewnia komfortowe życie, jest zaledwie o kilka kroków od domu. W ten sposób wieloetapowe projekty są maksymalnie dopasowane do potrzeb mieszkańców, dzielnic i miast – dodaje Joanna Chojecka.

źródło: Robyg

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *