O portalu

PROFIL

Portal „Wilanów News” dostarcza mieszkańcom dzielnicy Warszawa Wilanów ważnych, użytecznych i ciekawych wiadomości. Jest niewątpliwie ważną częścią lokalnej społeczności i należy do czołówki mediów lokalnych w dzielnicy.

„Wilanów News” jest portalem niezależnym, finansowanym z reklam. Dostarczamy rzetelnej informacji, pozostawiając naszym Czytelnikom ocenę rzeczywistości. Jesteśmy szybsi od tradycyjnej czyli drukowanej prasy. U nas nie czeka się tydzień lub dłużej by zapoznać się z aktualnościami.

Stawiamy na czystą, przejrzystą, uporządkowaną i dynamiczną formę, a także na szybkość przekazu. Działamy wyłącznie w internecie , nasze materiały tworzymy pod internet, w pełni wykorzystując bogate możliwości tego narzędzia. Dbamy by portal był przyjazny dla użytkowników, intuicyjny w nawigacji a także dostosowany do urządzeń mobilnych – zwłaszcza smartfonów.

GRUPA REGIO NEWSlokalna energia

Wilanów News należy do grupy lokalnych portali, która działa na obszarze kilku warszawskich dzielnic i okolicznych miejscowości. Docieramy z przekazem do tysięcy mieszkańców lokalnych społeczności a dzięki zasięgowi naszych mediów, możemy zapewnić klientom skuteczność emitowanych reklam.